Falcao Galatasaray ile Antrenmanlara Başladı

Transfer sezonunu hareketli şekilde kapatan Galatasaray’da milli arayı fırsat bilen Fatih Terim, yeni transferlerin takıma uyum sağlaması için antrenmanları sıkı tutuyor. Takıma yeni katılan Falcao Galatasaray ile antrenmanlara başlayan oyunculardan oldu.

Falcao galatasaray antrenmanında
Falcao Galatasaray Antrenmanı

4 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen imza töreninde taraftarlara üçlü çektirip gönülleri fetheden Falcao, antrenmanlara hız kesmeden başladı. Diğer takım arkadaşlarıyla uyum sağlaması için de milli ara iyi bir fırsat oldu. Galatasaray’ın resmi platformundan yapılan idman raporunda takımın Kasımpaşa maçı için hazırlıklarına devam ettiği ifade edildi.

Tesislerdeki idmana fiziksel kuvvet ve denge çalışmaları ile başlandı. Daha sonra dar alanda pas oyunu ile antrenman devam etti. Bu çalışmanın amacı oyun akışında uyum sağlamak olduğu belirtildi. Antrenman, bu çalışmanın ardından soğuma hareketleri ile sona erdi.

Antrenmanın önemli yanı ise milli takıma katılmayıp Galatasaray ile idmana çıkan yeni oyuncuların birbirine alışma ve oyun stillerini görme fırsatı yakalamaları oldu.

İmza töreninde taraftarlarla kucaklaşan transferlerden Şener Özbayraklı, Radamel Falcao, Florin Andone, Mario Lemina, Taylan Antalyalı, Adem Büyük, Luyindama, Jean-Michael Seri isimleri de antrenmanlara katılan oyuncular arasında yer aldı.

Falcao haberleri için tıklayınız.

Resmi sitedeki idman raporu için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*