Türk Telekom Arena ‘da İmza Günü

Galatasaray’ın transfer ettiği oyuncular, 4 Eylül 2019 Çarşamba günü Türk Telekom Arena ‘da imza töreni ile sözleşmelerini imzalayacak. Etkinliğe, tüm taraftarlar davet edildi.

türk telekom arena imza töreni
Türk Telekom Arena İmza Töreni

Galatasaray A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre takıma son günlerde katılan oyuncular toplu imza töreni ile birlikte sözleşmelerini imzalayacak. Bu etkinliğe tüm Galatasaray taraftarları da davet edildi.

4 Eylül Çarşamba günü yapılacak etkinlik için TT Arena Stadı’nın kapıları 19:05’te açılacak. Kombinesi bulunan taraftarlar stada gidip ücretsiz olarak imza törenine katılabilecek. Kombinelerin devir işlemi ise mümkün olmayacak. Diğer taraftan İstanbul’daki GS Store’lardan en 250 TL’lik alışveriş yapan taraftarlar da stada ücretsiz giriş hakkına sahip olacaklar.

Bilet alıp gitmek isteyenler ise 3.09.2019 Salı günü passo.com.tr adresinden 23 TL’ye bilet alabilecek. Passolig kartı bulunmayanlar ise Aslanlıyol’da bulunan gişelerden kağıt bilet alabilecekler.

Coşkulu bir karşılamaya hazırlanan taraftarlar ise yarın için oldukça heyecanlı. Başta Falcao olmak üzere takıma yeni katılan Florin Andone, Mario Lemina, Talyan Antalyalı isimleri imza töreninde bulunacak.

Resmi sitedeki açıklamalar için tıklayınız.

Transfer haberleri için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*